Ambulans Hizmeti

İster sadece ambulans aracı olarak isterseniz de personelli ambulans hizmeti olarak ambulans hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

kaydir

Kiralık Ambulans

Kiralık Ambulans Hizmetini sadece ambulans aracı olarak veya personelli ambulans hizmeti olarak alabilirsiniz. Kiralık Ambulans Hizmetini genel olarak şantiyeler, fabrikalar, toplu yaşam ve toplu çalışma alanları talep etmektedir.

Kiralık Ambulans Kullanılan Mekanlar;

Sağlık personelli veya personelsiz olarak Kule Ambulans olarak kiralık ambulans hizmeti sağlanmaktadır. Ambulans kiralamak için farklı nedenler olabilir ya da her firma kendi gereksinimleri yönünde kiralık ambulans bulundurabilir.

  • Alışveriş Merkezleri
  • Spor Salonları
  • Sağlık Kurumları
  • Tıp Merkezleri
  • Fabrikalar
  • Şantiyeler
  • Resmi Müesseseler Devlet Müesseseleri

Evden Eve Ambulans

Bakım veya tedavisi evde devam eden ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan kişilerin, sağlık ekibi desteği ve ambulans ile gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir. Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Hastaneden Eve Ambulans

Hastane veya sağlık kuruluşlarında tedavisi tamamlanan ve binek araçla ulaşımı uygun olmayan kişilerin, sağlık ekibi desteği ve ambulans ile gitmek istedikleri adrese nakil hizmetidir. Bu hizmetimizle ilgili detaylı bilgiyi çağrı merkezimizden alabilirsiniz.

Ambulans Hizmeti hakkında detaylı bilgi için 444 6818 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Ambulans Hizmeti hizmetimiz ile ilgili sık sorulan soru bulunmamaktadır.
x
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayrıntıları
bizimle görüşün

Dilerseniz sizinle doğrudan iletişime geçebileceğimiz bilgileri ve görüşmek istediğiniz konuyu bizimle paylaşın, en kısa sürede biz size ulaşalım.

444 68 18 info@wellpointevdebakim.com

Hemen Başvurun

“Gönder” butonuna basarak, kişisel verilerinizi işlemek için onay veriyorsunuz.