Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası www.wellpointhomecare.com için gizlilik uygulamalarını açıklamaktadır. Bu gizlilik politikası yalnızca www.wellpointhomecare.com tarafından toplanan bilgiler için geçerlidir. Genel olarak bu web sitesi üzerinden alınan bilgilerinizin ne şekillerde kullanılacağı veya hangi durumlarda paylaşılacağı konularını kapsar

Bilgi Kullanımı, Toplama ve Paylaşma

www.wellpointhomecare.com ziyaretçilerin bilgilerini yalnızca gönüllü olarak bizimle paylaştığında alır ve saklar. Bu bilgileriniz www.wellpointhomecare.com ile iletişim kurduğunuz zaman talepleriniz için kullanılırlar. Ancak www.wellpointhomecare.com, size kullanmış olduğunuz servis ve hizmetler hakkında bilgi vermek için ya da önemli haberler, kampanyaları size bildirmek için bu bilgilerinizi kullanma hakkını saklı tutar.

www.wellpointhomecare.com yasal açıdan mecbur bırakılmadığı sürece bu bilgilerinizi üçüncü şahıslarla paylaşmaz.

www.wellpointhomecare.com bazı bilgileri ise otomatik olarak toplar. Bu bilgiler kişisel bilgileriniz olmamak ile birlikte IP adresi, ziyaret sayısı ve  sıklığı gibi bilgilerdir. Bu bilgiler müşteri hizmetleri ve web sitemizin ihtiyaçları için kullanılır. Bu bilgiler yalnızca www.wellpointhomecare.com için kullanılır ve asla www.wellpointhomecare.com dışına çıkmaz.

Erişim ve Yönetim

www.wellpointhomecare.com üzerinden gelen her türlü iletişim isteğini istediğiniz zaman reddedebilirsiniz. Bizde kayıtlı email adresiniz ya da telefon numaranız üzerinden iletişim kurarak bilgilerinizi sorgulatabilir, bilgilerinizi güncelleyebilir, abonelik ya da bir diğer bilgilerinizin silinmesini talep edebilirsiniz.

İstisnai Durumlar

www.wellpointhomecare.com yürürlükte olan yasalar gereğince herhangi bir soruşturma durumunda resmi makamlarla işbirliği yapar ve hizmetleri içerisinde illegal bir işlem yapan kullanıcıların bilgilerini paylaşabilir.

Değişiklikler

Gizlilik Politikası zaman zaman değişebilir. Yapılan tüm değişiklikler bu sayfada  ilan edilecektir. Fakat www.wellpointhomecare.com sitede yer alan bütün hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

x
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayrıntıları
bizimle görüşün

Dilerseniz sizinle doğrudan iletişime geçebileceğimiz bilgileri ve görüşmek istediğiniz konuyu bizimle paylaşın, en kısa sürede biz size ulaşalım.

444 68 18 info@wellpointevdebakim.com

Hemen Başvurun

“Gönder” butonuna basarak, kişisel verilerinizi işlemek için onay veriyorsunuz.