Evde Glutatyon Serum Tedavisi Hizmeti

Wellpoint evde glutatyon serum tedavisi, damar yolu açılarak yapılmakta ve 10-15 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Yaygın kullanımda tedavi 6 seanslık şeklinde programlanabilir.

kaydir

Glutatyon Nedir?

Glutatyon, vücudumuzda bulunan bir moleküldür. Sağlığın sürdürülebilirliği ve hastalıklara karşı güçlü kalmak için önemi büyüktür. 

Sağlık otoritelerinin araştırma sonuçlarına göre vücutta yeterli glutatyon seviyesinin kas kuvvetini artırdığı, metabolizmanın çalışmasına  olumlu katkı sağladığı ,yağ depolama yerine kas yapımını desteklediğini göstermektedir. 

Glutatyon Eksikliği

Vücut doğal yoldan glutatyon üretmekte ama bu yaşla birlikte azalmaktadır. Toksinler de glutatyon düzeylerinin azalmasına neden olmaktadır. Glutatyon azaldığında serbest radikallere karşı korunamadığımız için bu moleküller vücut yapılarına zarar verebilmektedir. 

Glutatyonun Faydaları

  • Vücutta en güçlü antioksidan olma görevini üstlenir.
  • Hücrelerimizin sağlıklı yaşam döngülerini devam ettirebilmeleri için ihtiyaç duydukları yakıttır. 
  • Yaşlanmanın olumsuz etkilerini minimize etmek, hastalıklara karşı güçlü durmak, savunma sistemlerinin etkili ve verimli çalışması için Glutatyon seviyeleri ideal seviyelerde tutulmalıdır.
  • Karaciğere detoks egzersizleri yaptırır.
  • Sigara içenlerde sigara ile vücuda alınan 4000 inin üzerindeki zararlı kimyasalların azılı düşmanıdır.

Kanserin önlenmesine yardım eder

Güçlü bir antioksidan olan glutatyon seviyelerinin artışı yeni kanser hücrelerinin oluşmasını engelleyebilir. Hatta yapılan araştırmalar ağız ve gırtlak kanseri sıklığı ile hücre içi glutatyon seviyesinin ters orantılı olduğunu gösteriyor.

Kanser tedavisinde de glutatyonun etkisi var. Çünkü kemoterapi gibi beden için yıkıcı etkiye sahip tedavilerde koruyucu mekanizmalara ihtiyacımız var. Yapılan araştırmalar glutatyonun kemoterapinin zararlı etkilerini azaltabileceğini ve tedaviye destek olabileceğini göstermekte.

Tip 2 diyabet ve insülin direncinin zararlı etkilerini azaltabilir

Kronik stres ve inflamasyonun insülin direncine sebep olabileceğini biliyoruz. Aynı şekilde insülin direnci ve tip 2 diyabette aşırı insülin salınması ile inflamasyonun tetiklendiği biliniyor.

Glutatyon karaciğer yağlanmasında tedaviyi kolaylaştırır

Obezite sıklığının artması, kötü beslenme ve sık rastladığımız insülin direnci non alkolik karaciğer yağlanması riskini artırır. Bu sorunla başa çıkmak için bazen yaşam tarzı değişikliği yetmeyebilir.

Wellpoint Evde Glutatyon Serum Uygulaması Nasıl Yapılır?

Wellpoint evde glutatyon serum tedavisi, damar yolu açılarak yapılmakta ve 10-15 dakika gibi bir sürede tamamlanmaktadır. Yaygın kullanımda tedavi 6 seanslık şeklinde programlanabilir. Doktor direktifi ile seansların süresi ve uygulama aralıkları kişilerin kliniğine uygun şekilde, evde, ofiste veya istedikleri her yerde uygulanmaktadır.

Evde Glutatyon Serum Tedavisi Hizmeti hakkında detaylı bilgi için 444 6818 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Evde Glutatyon Serum Tedavisi Hizmeti hizmetimiz ile ilgili sık sorulan soru bulunmamaktadır.
x
Yardıma mı ihtiyacınız var?

Ayrıntıları
bizimle görüşün

Dilerseniz sizinle doğrudan iletişime geçebileceğimiz bilgileri ve görüşmek istediğiniz konuyu bizimle paylaşın, en kısa sürede biz size ulaşalım.

444 68 18 info@wellpointevdebakim.com

Hemen Başvurun

“Gönder” butonuna basarak, kişisel verilerinizi işlemek için onay veriyorsunuz.